Будівництво будинків з металокаркас
Як ви вже знаєте, способів будівництва будинку з використанням каркасних технологій безліч. Наприклад, при використанні одного з них потрібно використання оцинкованого сталевого каркаса. Конструкції, створені за допомогою цієї технології, відрізняються особливою міцністю і довговічністю. Такий каркас можна зібрати різноманітними способами. Наприклад, за допомогою саморізів або зварювання.
Величезною перевагою сталевого каркаса перед дерев'яним є також відсутність усадки. І як ми знаємо, металеві елементи не гниють, а значить, ніколи не видають такого противного скрипу. Ви запитаєте: «А в чому ж плюси каркасної технології?» Основна перевага її в тому, що будівлю можна зібрати в дуже короткі терміни. Саме тому такий спосіб будівництва в даний час дуже актуальний і популярний. І хоча ціна бетону для будівництва традиційних будинків не так і висока, але на швидкості проведення робіт, можна істотно заощадити.
При цьому, ви ніколи не помітите, що основою будинку є каркас з металу, так як ні всередині, ні зовні будівлі цього не видно. Конструкція закривається сендвіч - панелями, а всередині все приміщення обробляється плитами ГКЛ або будь-якими іншими матеріалами. А всі основні комунікації при цьому приховують всередині каркаса.
У всьому світі каркасне будівництво передбачає використання спеціальних конструкцій, які дуже легкі і тонкостінні. Коротко їх називають ЛСТК. На відміну від всіх інших видів каркасів, ЛСТК ніколи не гниють, не окислюються і не піддаються корозії. А що з цього випливає? Правильно, такі будинки найбільш довговічні і не руйнуються, як усі інші каркасні будови. Ще один плюс ЛСТК - це те, що він повністю пожежобезпечний. Купити спеціальний металопрофіль для самостійного будівництва каркасного будинку можна в магазині, а на крайній випадок в інтернеті. До того ж вартість будівництва такого будинку становить серйозну конкуренцію всім іншим технологіям.
Звичайно ж, конструкції з металу - це не прості споруди з прутів або порожнистих труб. Споруда каркасно- щитових будівель найчастіше виконується за допомогою спеціального термопрофіля. Сам матеріал здатний чинити опір самим високих і низьких температур, внаслідок чого, і стіни з даного матеріалу володіють цією властивістю. Термопрофіль можна навіть порівняти з деревом, яке якраз і володіє такими чудовими властивостями. Будинки з такого матеріалу завжди сухі і теплі, нічим не відрізняються від традиційних цегляних або бетонних будівель. Крім того, каркасний будинок, побудований самостійно - це ще й додаткова економія.
Сам термопрофіль був винайдений більше 50 років тому, а зараз він вже ефективно використовується в дрібному будівництві, знижуючи при цьому витрати на утеплення стін. Навіть сама його конструкція сприяє порівняно низькою теплопровідності. До того ж, спеціальні прорізи на термопрофіль створюють додатковий повітряний прошарок, яка знову ж таки, допомагає зберегти тепло всередині будинку.